28 Mart ACU 'Çocukta Cinsel İstismara Multidisipliner Yaklaşım' Paneli

Afiş

Canlar merhabalar,

 

  Tamda Şubat'ın 14'ünde, buralara Acıbadem TÖB olarak dolu dolu ve artık kutusundan çıkmaya hazır sürpriz bir haberle gelmiş bulunuyoruz! 

 

  Şöyle ki; dönem başından beri hazırlıkları süregelen ve umuyoruz ki tahmin ettiğimizden pek daha güzel geçecek olan bir Acıbadem paneli ile karşınızdayız. 

  

  Tüm yerel birliklerimize dolayısıyla tüm tıp öğrencilerine açık ve yanı sıra hukuk ve psikoloji başta olmak üzere başka üniversitelerimizin farklı fakültelerinden birçok öğrenciyi de misafir edeceğimiz panelimiz 28 Mart 2015 Cumartesi Günü Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü’nde gerçekleşecektir. 

 

  Temanın ‘Çocukta Cinsel İstismara Multidisipliner Yaklaşım’ olarak ele alındığı panelimize Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasemin ALANAY oturum başkanı olarak katılım gösterirken; Üniversitemiz Adli Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz POLAT, Maltepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevil ATAUZ ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emin ARTUK ise konuşmacı katılımcı olarak davetlilerdir.

  

  Alanlarında uzman saygın isimlerin bilgi ve tecrübe dolu sunumlarının sonunda mini bir forum ile merak ettikleriniz ve aklınızda kalanların da cevap bulacağı bu geniş çaplı panele hepiniz davetlisiniz! 

 

Duymadım görmedim demeyiniz,

 

Buyurunuz önden başvurunuz; 

http://goo.gl/forms/uWx71GDCYC

 

**İletişim için afişin sol altındaki numaralara ulaşabilirsiniz.

 

Seviliyorsunuz, kırmızı kalın! <3