Dünya AIDS Günü Materyal Bilgilendirmesi

SCORAilem!!!

 

Bildiğiniz üzere 13.11.2014 tarihinde yaptığımız toplantıda materyal taleplerinizi almış bulunmaktayım. Sponsorumuz ile sipraişlerin hepsinin TuBaKa'ya yetişmesi için anlaşma yapmıştık. Lakin depolarında çıkan bir karışıklıktan ötürü kondom siparişlerimiz TuBaKa'ya yetişmemiştir. Lakin kendileri ile yaptığım görüşme sonrası soruna eğileceklerini bizlere yollanacağının taahütünü aldım. Bu hususta sizlerden ricam 24 saat içinde nora@turkmsic.net adresine kondomlarına kargolanması adına;

 

- Ad Soyad

- Açık Adres

- Telefon Numarası

 

yazılarak mail atılması gerekmektedir. Sizlerin yapacağı her türlü gecikme bütün yerellere yansıyacağı için bu hususta hassas olmanızı rica ederim. TuBaKa katılımı olmayan yereller de attıkları maillerde bu durumu belirtirlerse, onlara toplantıda istedikleri oranda basılı materyal ve %60 oranında kondom u da ileteceğiz.

 

Öte yandan toplantı esnasında açıkladığım gibi talepler bize verilenlerden çok olduğu için, isteklerinizin ancak %60'ını karşılayacabileceğim. Geçen seneki gibi bu sene de anlayışılı olacağınızdan eminim.(2012 senesinde elimze 4000 kondom geçmişken, 2013'te 6000 geçmiş; bu sene ise bizlere 10.000 adet söz verilmiştir.) 

 

Görüşmek üzere, güzel etkinler!!! 

 

NORA'nız ve Arkadaşınız,
Meli'