Kasım Ayı Toplantı Duyurusu

SCORAilem!!!

 

Sonudna yeni dönemin ilk toplantıosı yaklaşıyor!!! 

https://www.facebook.com/turkmsic/photos/a.388183777859504.101506.185312... adresinde, resmi kanallarımız ile yaptıüğımız duyuru da dediğimiz gibi 13 Kasım 2014 Perşembe saat 20.00'de aylık olağan çevrimiçi toplantımızı yapıyoruz. (skype: ahmetmelih.erdogan)

Daha önceki senelerde olduğu gibi kasım ayı toplantımızda Dünya AIDS Günü(DAG) materyal taleplerinizi alacağım. Bu hususta DAG ile ilgili "etkinlik planlarınızı, istediğiniz afiş, broşür ve kondom sayısını" toplantımıza kadar netleştirmenizi önemle rica ederim.

Tüm bunların yanında ekteki linkte duyurduğumuz üzere Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar(CYBE) ile ilgili Hepatit ve Sfiliz konulu iki farklı broşür ve Doğum Kontrol Yöntemleri(DKY) ile ilgili broşürlerimiz mevcuttur. Bu hususta etkinlikler yapmak isteyen LORA'larımız da toplantıya kadar tahmini sayılarını lütfen belirlesinler ve toplantıda bana iletsinler. Bu 3 farklı broşürden isteyenlerden önemli ricam etkinliklerini "tahmini olarak" hangi zamanda yapmayı planladıklarını da belirtmiş olmalarıdır.

Son olarak; İç ilişkiler takımı aracılığı ile 3 büyük kentin ikisinde(İstanbul ve İzmir) etkinlik izinlerini almayı planlıyoruz. Bu şekilde de siz LORA'ları bunlar ile yormadan doğrudan etkinliklere yönlendirmek, oaraya kanalize etmek istiyoruz. Bu şekilde yeni seçilen iç ilişkler takımı üyeleri ile görüşmekteyiz. O yüzden buradaki yereller plnlarına ortak etkinlikleri ekleyebilirler.

Gündemimiz(sıralı değildir);

- Açılış

- scora.turkmsic.net hatırlatmaları

- DAG - CYBE- DKY materyal istemleri

- Bilgilendirme

- Kapanış

 

Toplantıda görüşmek üzere,

Kırmızı kalın!

 

NORA'nız ve Arkadaşınız,
Meli'