ÖNEMLİ DUYURU!!!

SCORAilem!!!

 

Sizlere bazı duyurularımız olacak, lütfen dikkatle sonuna kadar okuyunuz;

 

1) Bildiğiniz üzere etkinlik raporlarını server a girme süresi 10gündür. Bu 10 günün sonunda da NORA'ya ulaşıp bilgilendirdiğiniz takdirde 5 günlük ek süre hakkına sahip olabilirsiniz. Bu hususta Day of Pink(Pembe Gün) etkinliklerinizi scora.turkmsic.net serverımıza ilgili süre sonunda girmenizi rica ederiz. Aynı zamanda fotoğraf yüklemeyi unutmayınız.

 

2) 62.Nisan Genel Kurulu'nda oy birliği ile kabul edilen "Vizyon ve Yenilikler" kapsamında bu sene ile başlayarak bir yenilenme ve yenilemeye gideceğimizi taahüt etmiştik. Aslında bu kapsamda da  Rahim Ağzı Kanserii İlk Jinekolojik Muayene ve Meme Kanseri etkinliklerini Mart ayında yapmak, Testis Kanseri ve Prostat Kanseri Etkinliklerini de Nisan ayında yapmak konusunda konuşmuştuk. (Şubat Ayı Toplantısı raporuna bakabilirsiniz. Erkek Üreme Sistemi Kanserlerini de Genel Kurul'da konuştuğumuzu hatırlatalım) Lakin sınav programı vs gibi nedenlerden dolayı bütün bu Kanser etkinliklerini ve İlk Jinekolojik Muayene Etkinliklerini sizlerin Nisan ayı içinde veya Mayıs'ta IDAHO(Uluslararası Homofobi Karşıtlığı Günü)'dan öncesine kadar yapabileceğinizi belirtmiştik. Lütfen bu hususta oy birliği ile aldığımız karara iştirak edelim.

(LİTERATÜR TARAMALARI İÇİN: http://scora.turkmsic.net/icerik/litaretur-taramalari)

 

3) Kırıkkale Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği - Üreme Sağlığı Yerel Yönetici Asistanı Mehmet Can KIZIL'ın, Genel Kurul'da belirttiğimiz üzere NORA Ahmet Melih ERDOĞAN'a bir parafili çeşidi olan "Zoofili" üzerine araştırma yapmak istediğini bildirmişti. Kendisinin kuracağı Zoofili Araştırma Ekibi'nde yer almak isteyen gönüllülerimiz cankzl71.ckzl@gmail.com adresine mail atabilirler.

 

NOT: Herhangi bir konuda sorusu-sorunu olan gönüllülerimiz Ulusal Ekibimize ulaşabilirler.

 

TurkMSIC-SCORA Ulusal Ekibi Adına,

NORA'nız ve Arkadaşınız,

Meli'