SCORA Kongre Koordinatörlük Başvuruları

Sevgili SCORAngels,

 
Kişisel sebeplerden ötürü takımımıza veda etmek durumunda kalan eski Kongre Koordinatörü'müz İzzettin Kaya'ya sevgilerimizi iletiyor; yılın geri kalanında bizlerle birlikte çalışacak, takımımızı enerjisi ve çalışkanlığı ile güçlendirecek yeni bir takım arkadaşı, yeni bir SCORA Kongre Koordinatörü aradığımızı bu maille bildirmekten mutluluk duyuyoruz!
 
SCORA Kongre Koordinatörü takvimimizin en büyük organizasyonlarının birinde ulusal takıma ve tüm gönüllülerimize eşlik edecektir. Ülkemizin çeşitli üniversitelerinden alanında uzman profesörlerin katılımıyla gerçekleştirilen bilgi şölenimiz, birlik gönüllülerine Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı konularına bilimsel ve vaka odaklı bir açıdan yaklaşmayı öğretecek ve klinik alanda deneyim kazanmalarını sağlayacaktır. Böylece SCORA'nın STK kimliğinin, savunucu kimliğinin, özgürlükçü kimliğinin yanı sıra bilimsellik kimliği de pekiştirilecektir.
 
Başvurmak için motivasyon mektubunuzla birlikte CV'nizi  uremesagligitakimi@turkmsic.net adresine göndermeniz yeterlidir! 
 
Son başvuru tarihi 18.12.2017 23.59 dur.
 
Her türlü sorunuzda bana ve uremesagligitakimi@turkmsic.net üzerinden tüm takıma ulaşabilirsiniz.
 
İçten sevgilerimle