SCORA XChange

SCORAngels!!

 

SCORA XChange için hazırladığımız iki proposal da kabul edildi!

SCORA XChange Takımı ve katılımcı yereller birlikte çalışarak 2016 yazı için 2 farklı program hazırladık. Akdeniz ve Bursa TÖB'ün gerçekleştireceği bir program ve Ankara-Başkent ve Akdeniz TÖB'ün gerçekleştireceği diğer program ile bu sene toplamda 15 kişiyi ağırlamayı planlıyoruz. Programları oluşturup, görsel anlamda da güzelleştirerek proposallar (teklif dosyaları) hazırladık. Daha sonra ise bu proposalları IFMSA SCORA takımına onay için sunduk.

 
Ve iki programımızın da yeterlilik sağladığına dair mutlu haberi aldık!
 
Programlarımız hakkında Malta'daki IFMSA Genel Kurulu'nda Aziz Mert İpekçi bir sunum yapacak. Böylece hem TurkMSIC SCORA hem TurkMSIC değişim felsefesi hem de turistik anlamda Türkiye tanıtılmış olacak.
 
Ekte kabul edilmiş proposalları görebilirsiniz. Yerellerimize herhangi bir şekilde yardım etmek isterseniz, çekinmeden onlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca her türlü geri bildiriminizi de zevkle okuruz.
 
Proposalların hazırlanmasında; Başkent adına Esra Erdoğan'a, Uludağ adına Mehmet Bilgin'e, Ankara adına Maide Selin Çakır'a, Akdeniz adına Özde Besim'e, kapak fotoğrafımızı ve sertifikamızı hazırlayan Özgür Eray'a, dosyayı tasarım anlamında hazırlayan Burak Kılboz'a, tişörtümüzü hazırlayan Mehmet Başat Tepe'ye, sürekli desteği ve önerileri ile Aziz Mert İpekçi'ye, bürokrasiyi en hızlı şekilde tamamlamamızı sağlayan yönetim kuruluna büyük teşekkürler!
 
Teşekkürlerin en büyüğü ise herkesin yaptığı bu katkıları ve gönderdiği bilgileri olabilecek en ustaca şekilde birleştiren Elif Yağmur Kaymaz'a gelsin.
 

 

Bundan sonra yapılacaklar ise gelen başvuruları değerlendirip, en uygun adayları seçmek.
TurkMSIC'a değer katma yolunda,
 
Herkese iyi çalışmalar!